Bizim hakkımızda daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

Güvenlik, hizmetlerimizin en önemli unsurlarından birisidir.

MİSYONUMUZ

Kartun-Net ev ve işyerlerinin bilişim ve güvenlik ihtiyaçlarına “en iyi ve güvenilir” çözümü sunma hedefiyle kurulmuştur. Bu doğrultuda, sürekli iyileştirme felsefesi ile hareket etmekte ve verdiği hizmetin çözümlerini; uzman kadrosu, mevzuat danışmanlığı ve hizmet sürekliliği ile desteklemektedir.

VİZYONUMUZ

Kartun-Net sunmuş olduğu çözümler, insanların sahip olduğu durum, bilgi ve sermaye gibi temel değerleri esas almaktadır. Bu kapsamda verilen hizmetlerin kişi ve kurumların yürütmekte olduğu hizmetleri daha verimli, daha güvenilir ortamda sürdürmelerini sağlamaktadır.

Hakkımızda

Teknoloji Hizmetlerinin halkası olan Kartun-Net Bilişim ve Güvenlik, Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri konusunda müşterilerin tüm çözüm ve hizmet ihtiyaçlarını tek bir kaynaktan karşılayarak kurumlara maliyet ve rekabet avantajı sağlamaktadır.

Orta ve büyük ölçekli firmalara toplam bilgi teknolojileri çözümleri sağlayan Kartun-Net, müşterilerinin ana işlerini odaklı çözümleri ile her türlü Bilişim teknolojileri altyapısını entegre eder ve e-dönüşümleri gerçekleştirir.

Kartun-Net Güvenlik ve Bilişim Firması’nın sunduğu teknoloji odaklı çözüm ve hizmetler, Kamera Güvenlik sistemleri, bilgi yönetimi,e-iş-e-ticaret, e-pazarlama, internet tabanlı yazılımlari, sektörel çözümleri, kuruma özel uygulama yazılımları, profesyonel web tasarımlarıdır. iş odaklı çözümler ise ; Networking,Sistem Çözümleri,Danışmanlık,Teknik Destek, internet uygulamaları hizmetleri içerir.

Kartun-Net Güvenlik ve Bilişim Firması’nı farklı kılan güvenilir yapısı, güçlü iş ortakları,son teknolojiyi uygulama yeteneğine sahip Genç, Dinamik personeli ile mğşteri ve sektör odaklı yaklaşımıdır. 2013 yılında kurulan Kartun-Net firması müşteri çözüm ortağı olarak onlarla uzun dönemli ilişkiler kurmayı ilke edinmiştir